star Виконавці
star Новини
star Інформація
Share |

Наталка Карпа стала амбасадором всеукраїнської еко-акції Наталка Карпа стала амбасадором всеукраїнської еко-акції
Додано: 19.03.2015, 16:12

Let's Do it, Ukraine! Всеукраїнський екопроект по прибиранню країни. 16 березня відбувся круглий стіл за участю Міністерства екології, громадських організацій, представників бізнесу та зіркових амбасадорів Наталки Карпи, Світлани Тарабарової та лідера гурту С.К.А.Й Олега Собчука.

Вже протягом п’яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну. 

В проекті приймають участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

У 2015 році «Зробимо Україну чистою!» пройде 25 квітня по всій території України з 10.00 до 20.00.

У рамках проекту відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко – квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко – форуми, майстер – класи, польова кухня та всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду. 

Масштаб проекту збільшується з кожним роком. Кількість населених пунктів, які беруть участь в акції, та кількість відповідальних людей зростають в два рази щорічно.KARPARATION Friends
musiclviv.org.ua Navsi100.com - Інформаційно-розважальний музичний портал kultura.lviv.ua - афіша культурних подій Львова
©2010 KARPARATION
Design by John Beetle

статистика посещений сайта