star Виконавці
star Новини
star Інформація
Share |

Наталка Карпа розпочала Весну у віршах Наталка Карпа розпочала Весну у віршах
Додано: 09.04.2015, 18:57

Співачка Наталка Карпа ініціювала, організувала та презентувала в рамках Великоднього Ярмарку у Львові проект "Весна у Віршах", покликаний популяризувати українську поезію сучасних авторів. До проекту Наталка долучила своїх друзів поетів та відомих людей для читання віршів.

коли: 4 квітня - 10 травняде: Великодній Ярмарок у Львові
що: творча та соціальна ініціатива української співачки Наталки Карпа

З 4 квітня у Львів прийшла справжня весна - #ВеснауВіршах, покликана популяризувати творчість сучасних українських поетів. Суть проекту - відомі люди, громадські діячі, видавці, артисти, fashion-дизайнери, топ-менеджери, радіо- та телеведучі не тільки зі Львова, але й зі всієї України читають поезію наших сучасників. Ідея проекту  #ВеснауВіршах з'явилась у Наталки Карпи 1 квітня у день жартів, але вже за два дні співачка почала її реалізовувати, залучивши свою студію звукозапису KARPARATION та друзів: з однієї сторони поетів, а з іншої - відомих особистостей з різних сфер культури. Презентувати проект вирішили на Великодньому ярмарку у Львові, який триватиме в центрі міста з 4 квітня по 10 травня.

Проект некомерційний та є соціальною ініціативою. 

Наталка Карпа: "В пошуках текстів українською мовою для пісень, я вирішила заглянути на форуми українських сучасних поетів... І загубилась там на кілька днів)! Я не могла начитатись, стільки цікавих думок, бачень, часами незрозуміла філософія, але від того ще більша загадковість, яка тебе зачіпає... Я захотіла, щоб інші теж могли відчути себе з тими ж крилами, адже Львів місто натхнення, і тут можна літати. Так з'явилась ідея! З підбором поетів та віршів мені на початку допомогла Мар'яна Савка, поетеса, співзасновниця видавництва "Старого Лева", а з читцями - телефонна книга :) І знаєте, всі кому розповідала і запрошувала взяти участь - погоджувались, що проект на часі і потрібен, адже, якщо про українських письменників багато говорять зараз, то поети залишаються далі в тіні. Вдячна усім за участь та просто сприяння! Українська поезія варта того, щоб бути почутою і стати улюбленою."

Саундпродюсер проекту #ВеснауВіршах - музикант Євген Карвацький

До проекту долучились: дизайнер Оленка Даць, виконавці Марічка Бурмака, Славко Нудик (Пікардійська Терція), Павло Табаков, Олександр Божик, Світлана Тарабарова, групи "Шоколадка" та "Glamberry", Владіслав Левицький, МІЯ, Захар Клименко,  радіоведучі Влодко Лучишин, Діанка Гайворонюк та Андрій Чемес, телеведучі Параска Дворянин та Остап Дроздов, видавці  Віталій Новосад, Остап Процик та Емілія Худа-Завадовська, художниця Оленка Онуфрів, блогер Петро Нек, ресторатор Діма Борісов, арт-директор Оля Гренюх та інші. Список друзів проекту щодня доповнюється!

 

Команда поетів також збільшується стає щодень, то більша: Юрій Синенький, Володимир Бєглов, Мар'яна Савка, Леонід Мартинчик, Олеся Садова, Інга Вишневська, Льоша Донцов, Любов Якимчук, Григорій Семенчук, Остап Сливинський, Валентина Петрів, Володимир Андрєєв, Леся Горгота, Грицько Чубай, Марія Скочиліс, Мар'яна Максим'як, Маріанна Горбань (Marho) ...

Організатори на офіційній сторінці проекту у мережі #Facebook https://www.facebook.com/VesnauVirshah оголосили e-mail адресу, на яку кожен бажаючий поет може надіслати для участі в проекті свої поетичні твори: 

vesnayvirshax@ukr.net

Перші 30 хвилин сучасної української поезії можна почути на Великодньому Ярмарку у Львові вже від сьогодні - насолоджуйтесь!
_____________________________

pr-підтримка: Оля Войцович

0979093309 nkarpa@ukr.netKARPARATION Friends
musiclviv.org.ua Navsi100.com - Інформаційно-розважальний музичний портал kultura.lviv.ua - афіша культурних подій Львова
©2010 KARPARATION
Design by John Beetle

статистика посещений сайта