star Виконавці
star Новини
star Інформація
Share |

Наталка Карпа презентувала літній сингл Наталка Карпа презентувала літній сингл
Додано: 22.06.2015, 15:44

Наталка Карпа приготувала дуже гарячу танцювальну прем’єру нової пісні, яка забере з собою на край світу всіх, хто сумував за літом!

Наталка Карпа: «За законами жанру в новому синглі є все – танці до ранку, спекотні дні десь на краю географії і «засмаглий задок» в прямому розумінні слова. Вийшов, як на мене, прекрасний саундтрек для візуалізації і реалізації найкращого сценарію літнього відпочинку. Якого вам і собі щиро бажаю!»

Автор пісні – Захар Клименко, саунд продюсер – Андрій Бакун, який вже давно створює хіти для європейських танцполів. До речі, новий сингл Наталка Карпа презентує одразу  в двох версіях: original – суміш стилів eurodance, pop, house, та версію в стилі deep house (Bakun Remix). Ну і ще один гарячий момент … українська мова, яка звучить ну дуже сексуально з уст Наталки!

«Літо-Літо» вже на хвилях радіостанцій, і цілком може повторити успіх пісні «Калина», яка свого часу підкорила не тільки українських слухачів, але й всю Східну Європу, зайнявши на цілий рік перші сходинки її музичних чартів.KARPARATION Friends
musiclviv.org.ua Navsi100.com - Інформаційно-розважальний музичний портал kultura.lviv.ua - афіша культурних подій Львова
©2010 KARPARATION
Design by John Beetle

статистика посещений сайта