star Виконавці
star Новини
star Інформація
Share |

Наталка Карпа презентувала нове відео на пісню
Наталка Карпа презентувала нове відео на пісню "Літо Літо"
Додано: 17.08.2015, 16:41

Наталка Карпа презентує гаряче відео на трек #ЛітоЛіто і планує як мінімум до Нового року продовжити улюблений літній сезон. Тим паче, що відпочивати на березі моря під спекотним сонцем можна і весь рік. Все, що для цього потрібно, лише авіаквитки та величезне бажання - і можна летіти за літом на край світу!

Співачка давно шукала саме літню танцювальну пісню, яка зможе повторити успіх її хіта "Калина". Саме тому, почувши текст і музику автора Захара Клименка, ні секунди не сумнівалась, що це саме вона! Саунд продюсером треку став Андрій Бакун, який надав йому дуже стильне звучання в унісон з європейськими трендами в музиці.Ідеальний саундтрек літнього відпочинку візуалізував режисер Володимир Шурубура. За задумом режисера більшу половину кадрів довелось знімати на даху і у воді.  Попри  шалену боязнь висоти, Наталка провела практично півдня на височезних підборах на краю даху. А потім ще й близько години в басейні при далеко не спекотній погоді у Києві. Як зізналась сама співачка, у неї під час зйомок не спадала висока температура. Та результат старань всієї команди не менш #hot, впринципі як і початковий  текст пісні, який виявився місцями занадто провокативним.

Наталка Карпа: "Перша версія пісні #Літо Літо не пройшла цензуру радіостанцій, нас попросили замінити слово "задок" в тексті на щось більш пристойніше))). А я вже до нього звикла, адже це дуууже вдала назва однієї з найбільш ефектних частин мого тіла.) Нарешті ж має в Україну добратись світова мода на апетитні форми! Саме їх Ви побачите у відео".

Відео #ЛітоЛіто Наталки Карпи з'явилось в Україні українською мовою, але паралельно співачка з командою вирішили відзняти ще й англомовну версію.

 KARPARATION Friends
musiclviv.org.ua Navsi100.com - Інформаційно-розважальний музичний портал kultura.lviv.ua - афіша культурних подій Львова
©2010 KARPARATION
Design by John Beetle

статистика посещений сайта