star МІЯ
 

МІЯ
star Інформація
Біографія

Співачка з унікальним голосом. Фіналістка українського відбору Євробачення 2010, вокальні дані якої позитивно відзначили десятки музичних критиків та представників шоу-бізнесу. Латвійка з українською душею та діапазоном голосу в 3,5 октави.

 

 

Співачка МІЯ  ( MIYA ) справжнє ім'я якої  Марія Крумшин  (Mariya Krumshyn) народилася у сім'ї священика 4 травня 1989 року в м. Даугавпілс (Латвія).  Майбутня зірка росла в строгій релігійній сім'ї. Miя була активною дитиною: займалась в танцювальній школі, в театральному гуртку, організовувала шкільні свята, брала уроки вокалу і при цьому встигала отримувати тільки відмінні оцінки. У 2004 році закінчила музичну школу по класу бандури. В 2006 році  Miя вступає на юридичний факультет Львівського університету ім.. І. Франка. Паралельно з юридичними навиками, дівчина отримує і музичні у одного з провідних  вокалістів Лесі Салістри (Lesya Salistra). В цей же  час Miя розпочинає музичну кар'єру.

Miя бере участь у таких конкурсах і фестивалях: «Молода Галичина», «Володимир» , «Цвіт Папороті» , «Веселка» , а перемога на музичному конкурсі «Кришталеві Грона» з світовим хітом "Power of  love" приносить їй абсолютну впевненість у правильності вибраного шляху.

У 2008 році Miя починає співпрацювати з продюсерським центром KARPARATION. За цей час дівчина записує нові пісні, гастролює разом з артистами продюсерського центру по всій Україні, бере участь в open air виступах різних міст.

У  2010 році Miя з піснею «Вона» потрапляє у фінал національного відбіркового туру «Євробачення 2010».

Її харизму, незрівнянний голос, вміння впевнено триматись на сцені та спілкуватись з залом оцінило не тільки журі, але й тисячі глядачів, які в прямому ефірі спостерігали за фіналом. Справжнім початком кар'єри співачка називає участь у фіналі відбіркового туру «Євробачення» , оскільки саме цей період приніс їй всеукраїнську популярність. Зараз Мія працює над записом дебютного альбому та зйомками перших відеокліпів!


Сторінки у соціальних мережах:

   twitter      vkontakte          facebook


Музика Музика


МІЯ - My planet
сл.М.Горбань, муз.О.Войцович

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
МІЯ - Живи в моєму серці
сл. і муз. Д. Духнич

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Відео Відео


МІЯ - My planet / AUDIO /
МІЯ - My planet / AUDIO /
15.02.2017
МІЯ - Розпач / LIVE
МІЯ - Розпач / LIVE
25.06.2015
МІЯ - Живи в моєму серці / LIVE
МІЯ - Живи в моєму серці / LIVE
25.06.2015
МІЯ - Best Part of You (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
МІЯ - Best Part of You (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
09.04.2015


Фото ФотоFashionAble МІЯ
03.11.2014

фото Н.Гожельник
12.02.2014

Люди Львова 2013.МІЯ
31.05.2013

Зйомки відео "Дякую тобі"
07.02.2013


KARPARATION Friends
musiclviv.org.ua Navsi100.com - Інформаційно-розважальний музичний портал kultura.lviv.ua - афіша культурних подій Львова
©2010 KARPARATION
Design by John Beetle

статистика посещений сайта